«Говорилка»

Корисно, цікаво, весело

Приєднуйтесь до нас

Курс «Говорилка»

Часто батьки переймаються питанням раннього розвитку
мовлення своїх малюків.
Як і коли починають розмовляти наші діти? Відповідьочевидна – всі по різному. І головне завдання батьків, цеправильно та ефективно розвивати мовлення своєї дитини.

Для кого розрахований даний курс?


Курс занять «Говорилка» підходить для дітей раннього вікудо 3 років.

Ціль та задачі курсу


Ціль даного курсу полягає у розвитку мовленнєвого апаратудитини через рухову активність у поєднанні зі словом тамузикою, а також стимуляції його потенційних можливостей впроцесі взаємодії дитини з батьками.Даний курс включає в себе такі задачі:- Формування у дитини сенсорних та рухових навичок;- Розвиток координації рухів, вміння орієнтуватися упросторі;- Розвиток слухової та мовленнєвої уваги;- Переключення уваги через зміну діяльності;- Розвиток почуття ритму і такту;- Розвиток правильного дихання та артикуляційногоапарату дитини;- Розвиток дрібної моторики (точності рухів);
- Формування правильної артикуляції звуків;- Збагачення та активізація словникового запасу Вашої дитини.

Як проходять заняття?


Заняття проходять у форматі дитина + дорослий. Кожнезаняття має певну тему.Ігрові вправи проводяться за принципом наслідування. Накожному занятті вивчаються та повторюється мовленнєвийматеріал (пісні, пальчикові ігри, віршики, скоромовки та ін..).Саме в такому віці діти швидко та легко запам’ятовуютьритмічні віршики, скоромовки покладені на музичний лад, томушанси отримати позитивні результати та зворотну реакцію віддитини в рамках вивченого матеріалу є досить високими.Однією з необхідних умов для отримання гарнихрезультатів є успішна взаємодія педагога з батьками.

Що є результатом такого курсу?


В результаті відвідування саме цього курсу у дитинипрослідковується позитивна динаміка мовленнєвого розвитку. Атакож формується позитивний емоційний настрій, розвиток тавдосконалення комунікативних навичок та багато іншого.

Запишіться
на заняття

logo

Записатися

на заняттяЗаписатися

на заняття