Про нас

1

КОМФОРТНА АТМОСФЕРА

Ми створюємо в клубі таку атмосферу, де діти, батьки і співробітники щасливі. Наші клуби дуже яскраві. Діти із задоволенням біжать до нас на заняття і готові ходити в ОДУВАНЧИК кожен день. Батьки радіють разом з ними. Наші фахівці завжди відкриті для зустрічі з новими друзями - дітьми і їх батьками.

Розгорнути

У центрах дитячого та сімейного розвитку Одуванчик створені сприятливі комфортні і безпечні умови. Віддані справі викладачі, методисти та адміністратори щодня і щогодини працюють над тим, аби малюкам було не лише затишно. Вони піклуються про те, аби створити для вихованців Одуванчика ідеальну атмосферу для гармонійного розвитку.

У нашому центрі передбачені різні форми адаптаціі малюків. Діти до трьох років відвідують заняття виключно з дорослими до яких в дитини є довіра.( мама, тато, бабуся і т.д) Трапляється, що дитина, яку матуся привела на заняття у центр, бажає щоб вона залишалася поруч. У таких ситуаціях мама може перебувати зі своїм малюком і після трьох років. У маленькому віці дитина потребує уваги, підтримки, заохочення і схвалення рідної людини. Якщо дитину насильно відлучати від мами, це може призвести до виникнення у неї комплексів і страхів. Щоб залишатися без мами, дитина спершу повинна навчитися поводитися у новому для неї світі (поза межами світу сім’ї), знайти себе у новому колективі.

2

КОМПЛЕКСНІ ЗАНЯТТЯ

Усі заняття у сімейному клубі Одуванчик пов’язані між собою. Заняття у Одуванчику – це комплексна система навчання. Вони складаються з наступних частин: розвивайка, англійська мова, та логоримика або творчість.

Розгорнути

Також розроблена спеціальна розвиваюча програма – 4 годинна програма (для дітей віком 3-4 років). На занятті «Ритміка» діти освоюють основи хореографії. Крім того, у Центрі сімейного розвитку «Одуванчик» працюють курси для майбутніх татусів і мамусь і сімейна психологія, дитячий психолог, логопед, програма вихідного дня.

3

МЕТОДИКА ТА КОМАНДА

У нас працюють талановиті фахівці, які розкривають індивідуальні здібності в дітей. Кожен фахівець, який працює в Одуванчику - яскрава особистість. Саме це робить їх заняття особливими і такими, що запам'ятовуються.

Розгорнути

Основне завдання фахівця - зрозуміти індивідуальність кожної дитини, виявити сфери, в яких вона зможе досягти найкращих результатів.
– Унікальна;
– Авторська;
– Враховує індивідуальні та вікові особливості дітей;
– Ігрова форма навчання і самостійне виконання вправ;
У спеціально розробленій сучасній авторській методиці розвитку дитини використовуються:
– елементи методики італійського дитячого лікаря і педагога Марії Монтесcорі;
– елементи методики раннього розвитку американського лікаря та психолога Глена Домана;
– елементи угорського математика і психолога Дьенеша;
– елементи методики Зайцева;
Методики постійно вдосконалюється, використовуючи інноваційні напрацювання в галузі розвитку дітей.
Наша авторська методика ретельно розроблена висококваліфікованими фахівцями та дитячими психологами.

4

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАНЯТЬ

На заняттях педагоги працюють над розвитком у дитини пам’яті, мислення, уваги, збагачення дитячого словника. Щоб дітям було цікаво вчитися, навчальний процес наповнений віршами, піснями, танцями, рухами.

Розгорнути

У процесі гри дитина не лише засвоює нові знання, які буде використовувати у подальшому житті. Вона також навчається співпрацювати, спілкуватися і будувати відносини з однолітками та дорослими. Гармонія є важливою складовою будь-яких добрих взаємин. Позитивний клімат у колективі викладачів сприятливо впливає на виховний процес. Психолог центру постійно працює над його вдосконаленням та покращенням. Педагоги не лише навчають, вони самі постійно розвивають вміння спілкуватися з дітьми. Регулярні тренінги з психологом дають можливість педагогам краще зрозуміти вікові особливості дітей, вміти налагоджувати дружній контакт. Саме ці знання і є фундаментом, на якому будується виховний процес. Адже кожна дитина – особистість і потребує індивідуального підходу.

5

МІСІЯ

Наша місія – Зробити дітей щасливими, допомогти батькам усвідомити і розкрити індивідуальність дитини, створити гармонійні відносини у сім’ї.

Розгорнути